| BlackScorpion07 a întrebat:

Am o problema ce ma streseaza deja.Cand introduc parola la facebook spune ca este incorecta, si am dat la recuperare dar nu primesc nici un mail de confirmare.Va rog sa ma ajutati! ~Funda~

Răspuns Câştigător
| DjMariusFresh a răspuns:

Salut! Este imposibil sa nu primesti nici un mail. Uite fa asa:
1.Intra pe facebook.com si mai jos de casuta de logare este "Ţi-ai uitat parola?"
2. Dai click si in primul formular "Enter your email or phone number." introduci emailul cu care te-ai Logat. fundita?

| BlackScorpion07 explică (pentru DjMariusFresh):

Da omulewinkingexact asa am facut... da nu`mi trimite nici un mailstraight face

| DjMariusFresh a răspuns (pentru BlackScorpion07):

Dami prin PM adresa ta de email cu care te logai pana acum.