| butterflyyy a întrebat:

Hey tpu..am o problema cu facebook-ul, am adaugat pe cineva la pr si nu imi apare tot ce a distribuit el, iar la ceilalti prieteni comuni pe care ii am cu acea persoana pe mine nu ma arata cu toate ca la mine scrie ca il am la prieteni. dau funda pentru cine ma lamureste.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Stiu care e problema. sunt mai multe optiuni, sa vada numai el ce posteaza, prietenii lui, prietenii prietenilor sau doar familia.

| Madutzza98 a răspuns:

N-am inteles ce ai vrut sa zici... si poate ca tie nu iti apare ce a distribuit el, poate pentru ca a dat el, sa nu ii mai vada nimeni postarile ci doar el tongue

| butterflyyy explică:

Pai da dar ceilalti prieteni comuni pe care ii am vad o anumita postare pe care eu nu o pot vedea, cu toate ca il am la prieteni