| andreiutza_1879 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul am instalat windowsul si nu am absolut nici un cd cu vreun driver pnt placa video...de unde pot face rost de vreun driver ceva pnt instala placa video?

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Scrii in run dxdiag, vezi numele si modelul placii video la display, mergi pe site-ul producatorului(il cauti in functie de numele placii) si acolo trebuie sa gasesti o sectiune de download drivere, unde cauti placa ta in functie de modelul acesteie.Bafta!

| WR104 a răspuns:

Instaleaza driver genius sau driver detective sau ceva asemanator si iti instaleaza toate driverele imediat.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solicitarea ta nu are legatura cu A/F.Numai bine.

| ovidiu8msn a răspuns:

Nu ma pricep la asa ceva...dar. Inainte da a instala un driver nou fa un punct de restaurare. Astfel daca driverul nu va functiona bine sau se intampla ceva rau, vei avea un backup.