| V1sL0w a întrebat:

am o problema.
Deci acum 5-10 minute, eram pe net... apoi dintr-o data s-a blocat pc-ul si am dat un restart apoi s-a deschis, si imi arata ceva personalize: Theme, etc... apoi s-a schimbat si tema de la pc tot tot, si jocurile, nu stiu ce s-a intamplat.
Funda.

2 răspunsuri:
| neergaby a răspuns:

Virus, reinstall de windows sau incearca cu un antivirus gen eset smart security. Dar nu cred ca ar merge sa scapi de virus...

| Adry15252 a răspuns:

Probabil ti-a intrat un virus...si eu am patit la fel asta e parerea meawinking