| SweetMinion a întrebat:

Am o urgenta..Am resetat tableta.totul a fost ok, imi apareau aplicatile ce le aveam cand am primit tableta.Am incercat sa ma conectez la internet,mi-am ales reteaua si imi apare tastatura google voice care nici nu merge(parca e surda) -.-.Cum pot sa fac sa imi recapat tastatura? Nu e ca si cum tastatura tabletei era buna dar imi trebuie ca sa imi scriu parola de la wifi, iar odata ce imi scriu parola sa pot instala tastatura pe care o aveam inainte.Am 2 tablete,insa asta e mai speciala pentru ca am primit-o cadou de la o verisoara si chiar nu vreau sa trebuiasca sa o duc la reparat sau ceva. Daca ajuta, tableta e Android 4.0.3...Multumesc anticipat si scuze daca categoria nu este buna(inca incerc sa ma obisnuiesc cu TPU-ul).

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Buna!
Normal ar trebui sa iti apara o tastatura undeva pe ecran.
Vezi daca iti apare. Daca nu uita-te la setarile tabletei.

| SweetMinion explică (pentru SeReNoo):

Salut! m-am uitat la setarile tabletei, undeva imi apare Limba si metode de intrare, am cautat acolo tastatura android pe care tableta o avea cand am primit-o insa imi aparea doar Tastatura Google Voice.Acum cand deschid setarile si dau la limba si metode de intrare imi iese automat afara din setari si imi spune: Din pacate, Setari s-a oprit.Chiar nu stiu ce sa ii mai fac. Daca nu ma poate ajuta nimeni aici, o sa folosesc tableta doar pentru ascultarea muzicii.Cum am mai spus, nu vreau sa trebuiasca sa o duc la reparat si daca nu pot sa o fac eu atunci pastrez tableta, pun muzica in pe si asta este.
Multumesc totusi pentru raspunsul tau SeReNoo happy

1 răspuns: