| ..::JB_love::.. a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi.Cum pot sa pun la status camera web(sa scrie view my webcam)... fundita:*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pentru a face acest lucru, trebuie sa ai o camera web. Daca deti o astfel de camera, tot ce trebuie sa faci este sa selectezi Messenger dupa care se va face click pe optiunea My Webcam.
Succes! happy

2 răspunsuri:
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Messenger > preferences> webcambroadcast> si sa ai bifat " when i show my webcam change my status mesage to :d ///bafta!:*

| Alinu7 a răspuns:

Dai sus la messenger > preferences> webcambroadcast> si sa ai bifat " when i show my webcam change my status mesage to :