| RiasX a întrebat:

am un smartphone Vodafone si dupa ce il pornesc imi apare iconita Vodafone si dupa 5-6 secunde se face ecranul negru-albastrui...Ce trebuie sa fac? Raspuns cat mai rapid! !

Răspuns Câştigător
| Holera_Mike_1998 a răspuns:

Apasa pe butonul de blocare si in acelasi timp pe cel de crestere a volumului, tine apasat vreo 10 secunde (metoda merge doar daca apesi pe ambele deodata) apoi folosindu-te de butonul de volum dai la factory reset si apesi pe butonul de blocare pentru a selecta acea optiune. Succes! Mentionez ca o sa il resetezi la setarile din fabrica.

| RiasX explică (pentru Holera_Mike_1998):

Am incercat dar tot asa e!