| Pandemic a întrebat:

Am un telefon HTC Desire 500 cu o memorie interna de 4GB si stau foarte prost cu ea. Cand intru la stocare unde imi araca cat imi iau din memorie aplicatiile muzica pozele etc este si o categorie numita " celalalt" care imi ia 3, 20 GO (adica toata memoria). Ce este si cum o pot sterge ca sa eliberez memoria. Funda la cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| StefNN a răspuns:

Si eu am exact acelasi telefon si am aceeasi dilema, dar am ajuns la concluzia ca o mare parte din acea memorie e ocupata de aplicatiile pre-instalate. Fa-i un reset la telefon si incearca sa muti toate aplicatiile pe cardul SD, daca ai unul big grin