| Denis2017 a întrebat:

Hey TPU.azi am gasit programu Onlive care face sa mearga jocurile bine pe calculator dar cand vreau sa il instalez imi da eroarea Failed to Contact online Server Please Connect To Internet Beforce Trying Again eu eram conectat la internet si nu stiu ce are, pentru ca nu e descarcat de pe site official? daca e de asta spuneti-mi cum il descarc de acolo

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Onlive nu face jocurile să meargă mai bine, e un program cu care încerci diferite jocuri rulate pe o platformă care consumă puține resurse.

| Denis2017 explică (pentru RobertMoon):

Fix asta ai gasit sa spui?

| RobertMoon a răspuns:

Da, pentru ca asta face, dacă încerci să dai răspunsuri obraznice nu ai găsit persoana și o să zbori mai repede de pe site decât crezi.

| eusunt7 a răspuns:

Lasa programele astea, ceea ce conteaza e sa ai componete bune daca nu ai bune joaca-te jocuri mai slabe!

| Denis2017 explică (pentru eusunt7):

Nu stiu ce jocuri sa joc, am pcu bun