| Bizzle a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca la twitter sa imi scrie "Cont Verificat"?

3 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna! Aia e doar pentru cei famosi, ca sa stii ca nu sunt fake.

| Bizzle explică (pentru Criiss16):

Nu chiar pentru cei faimosi, sunt necunoscuti care au cont verificat...

| YoChriss a răspuns:

Salut! Cont verificat, este ca si la youtube ai un semn bifat. Reprezinta faptul ca s-a verificat contul pentru a fi sigur, si se verifica pe twitter celor cu multi urmaritori, iar pe youtube celor cu multe vizualizari si abonati.