| Sოﺁℓε ƒօг ოεε a întrebat:

big grin cine imi poate spune si mie cum sterg o intrebare? mersi anticipat app dau fundita kiss

5 răspunsuri:
| flower236 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact trimite un mesaj si vezi... dureaza un pic pentru ca primesc cam multe mesaje:D

| Ramona_5995 a răspuns:

Bună.
Intrii pe respectiva întrebare, selectezi acolo sub raspuns, Caracter irelevant, şi dai la Raportează, iar la detalii poţi să scrii Vreau să. mi ştergeţi întrebarea.
Eu am şters vreo 3 întrebări în felul ăsta până acum.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai singura "Caracter Irelevant" sau ai spui Ralucai dar astai mai complicat mai bine iti dai caracter irelevant si gata.

| Mjdolhfi a răspuns:

Dai la contact si ii spui Ralucai, insa asta dureaza sau ti-o raportezi singura si intrebarea va fi stearsa mult mai repede.bafta!

| Catalion a răspuns:

Nu ai cum.