| Panteraa a întrebat:

Daca cineva isi dezactiveaza chat-ul pe facebook, cum pot vedea daca e intrat?

Răspuns Câştigător
| DavidOsam a răspuns:

Ii verifici profilul si vezi daca posteaza ceva sau il bagi la o lista si vezi cand da like, lasa un comentariu etc. Alta modalitate nu e.

5 răspunsuri:
| xRebecaaa a răspuns:

Păi, de pe telefon îți arată.
Dacă ai vorbit cu el prin mesaje, la facebook. Îți arată "active now"
Dar oricum, dacă ești de pe facebook mobile, îți arată oricum "active now"winking

| Madut a răspuns:

Nu merge. Dar daca vrei ca o persoana sa nu te mai vada pe tine online, intrii pe chat si dai pe fereastra de vorbesti cu el si daca ai facebook`ul in limba engleza dai la Options si dai pe torn off for "x"[ persoana respectiva]". Bafta!

| Birlik65 a răspuns:

Pai nu vezi..are chatul dezactivat? Pa! nu mai vezi! numai sa-i bagi id-ul de yah oo pe yahoo detector sa vezi daca e online sau invizibil..atunci vezi daca e on..sigur e si pe facebookwinking

| Niiiicu a răspuns:

Nu vezi

| comsacodrut a răspuns:

Ii verifici profilul daca a postat, etc