| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...deci, am un program de editare a pozelor (make up pilot) si e trial...asa ca nu ma lasa sa salvez poza dupa ce am editat'o (adica mi-o salveaza doar ca atunci cand vreau s'o deschid, nu se deschide laughing )...si vreau enorm s'o salvez si nu stiu cum...am incercat cu print screen dar nu merge...alta idee aveti? Mersi happy

2 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Print screen normal nu merge, dar daca folosesti un program gen Snag It, o sa iti iasa. Eu il folosesc ca sa imi filmez desktopul pentru tutoriale, dar sora mea a reusit sa salveze poze de pe hi5 cu el.

| M3ntosana a răspuns:

Dupa ca ai terminat de editat poza, deschide photoscape->Screen Capture si dai prima sau penultima(Prima iti salveaza tot de pe ecran si dai crop tu. Uneori la penultima iti mai face fite.)