| cristinasiiatat a întrebat:

era o aplicatie care iti arata cati oamnei tiau vizitat profilul de facebook cum se numeseste?

Răspuns Câştigător
| al3x955 a răspuns:

Nu te increde in asa ceva, sunt falsuri, prietenii pe care tii arata acolo sunt pusi la intamplare, aceste date sunt confidentiale si nimeni nu are acces la ele.

2 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Nu existat asa ceva este o aplicatie dar nu iti arata cine tia viizitat profilul doar ia niste nume la in timplarelaughing

| Kevinel a răspuns:

Nu exista asa cevahappy doar porcarii poate pe viitor cei de la facebook o sa creeze o asemenea aplicatie dar nu cred...happy