| Sebytzu_9214 a întrebat:

Folosesc google chrome si cand intru pe google imi spune "The site's security certificate is not trusted!" si nu imi da voie sa intru..cum fac sa sterg chestia asta?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Incearca sa schimbi data in computerul tau, la 11.12. 2009.

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Te duci in setarile din chrome la prefrinte, avansati si uitate ca undeva jos e o casuta unde scrie asa;
Verifica ori revoca certificatele de server.

debifezi casuta dai restart la browser si ar trebui sa functioneze. bafta multa

| Skynettt a răspuns:

Uittate la ora pc-ului tau daca e setata corect ca poate de aceea nu te lasa pentru ca ei au ora adevarata si tu cum o ai greista poate nu te lasa eu asa am patit...