| robinho17 a întrebat:

Folosesc Nokia E72. Am incercat sa-mi fac setarile pentru internet de pe orange.ro. Am dat setari automate...s-au trimis si le-am instalat.Dar la finalul instalarii mi-a aparutbig grinata account:Configured Browser:Skipped. Si cand incerc sa ma conectez la internet imi zice:Conection Failed. Mentionez ca cartela are internet.Funda..Multumesk!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb la Orange sa-ti trimita mesaj cu confirgurarea pentru net. O salvezi si iti va merge ok netul!
Daca programul ca bowser este defect, reinstaleaza programul sau foloseste alt program pentru navigare.