| Polonicxd a întrebat:

ieri mi-am scos pc-ul din service, l-am lasat 2 ore cum a zis omu` ala, dupa am intrat pe el am descarcat un joc (world of tanks), m-am jucat 48 de minute, dupa cand am vrut sa-l las pe fratele meu s-a ars.._., a facut un zgomot ciudat, au flamat becurile din casa si s-a stans, ce credeti ca s-a ars in el, placa de baca sau placa video?, dupa ce s-a stans m-am uitat in el si doar placa video era calda... astept un raspuns rapid.

Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine poate sti?! E sigur ca s-a ars alimentarea. Poate sa se fi ars si altceva sau nimic. Trebuie inlocuita sursa si apoi se vede.

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Cel mai probabil s-a ars sursa de alimentare si posibil si altceva. Trebuie dus in service din nou - probabil e in garantie.