| YourCupidon a întrebat:

Ihave a problem! Mama are facebook si sta mai mereu pe el(ea lucreaza la o birou si nu prea face multe si are mult timp)in fine as vrea sa nu mai fiu prieten pe facebook cu ea dar fara sa-si dea seama ...sa nu mai primeasca notificarile mele etc.(sa nu vada ca m-am pus intr-o relatie pe facebook si altele)...deci intrebarea e Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Scoate-o din lista de prieteni, ti-e mama nu amica. Explica-i ca ai dreptul la intimitate, ca rad prietenii ca o ai in lista.Va intelege, sunt sigura. Daca nu, comenteaza aiurea fiecare poza, sau postare de-a ei, pana se lasa de prietenii cu tine.happy

1 răspuns:
| SammiSchüler a răspuns:

Intrii pe fb-ul ei, intrii apoi pe profilul tau si dai acolo unde scrie "friends" sa nu mai vada notificarile. dar oricum daca va intra pe facebook-ul tau o sa vada laughing. oricum nu stiu care e faza cu relatiile "sa nu afle mama" dar in fine :/ tu stii mai bine