| Tili a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes. imi spuneti si mie va`rog cum pot sa`mi mai pun un nume la facebook:? adica pe langa numele pe care il am sa mai apara unu in paranteze. am vazut la cateva pers si mi se pare interesantlove struck eu am incercat da nu mi`o iesit x-( funda pentru cel mai rapid si bun raspuns :*

4 răspunsuri:
| ixedin a răspuns:

Setarile contului-> Nume de utilizator... happy funda?

| ixedin a răspuns:

Setarile contului apoi Nume de utilizator

| ixedin a răspuns:

Setarile contuluin apoi Nume de utilizator

| Cocho a răspuns:

Buna. Langa "ACASA", e sagetica aia, apesi pe ea. Selectezi Setarile contului, si la nume, selectezi "nume alternativ".happySper ca te-am ajutathappy.