| InGeRaS2011 a întrebat:

MA puteti lamuri si pe mine intr-o privinta, telefonul Nokia 302(Asha) de la cosmote are sistem de operare? Deoarece pe unele site-uri imi zice ca are (Platformă softwarehappy Symbian Series 40! FUNDA

Răspuns Câştigător
| HeliosMetal a răspuns:

Da, sistem de operare symbian. Dar am impresia ca numai Nokia mai foloseste sistemul asta.

2 răspunsuri:
| DarkOrbitSF a răspuns:

Are Symbian dar parerea mea este ca mai bine alegeai unul cu Android... straight face problema este ca sunt tot felul de spamuri si flooduri pentru sistemul Android dar nu poti pati nimic rau... Bafta!