| Terminatorul2 a întrebat:

Mai nou folosesc Google Chrome
Sus imi apare toolbar
Cum pot sa o iau de acolo?
Scz categoria
FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start ->Control Panel->Programs->Uninstall Programs si dezinstaleaza toolbarul de aici.
Acum intra in Google Chrome -> click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> in dreptul la Toolbarul respectiv ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati. Acum apasa Ctrl+Shift+Delete (toate 3 in acelasi timp)->bifeaza toate casutele din fereastra si apoi sterge toate datele de navigare. Da un restart la browser si... enjoy!

2 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Te duci sus si dai click dreapta si dai un click pe un scris care scrie tolbar nu stiu cum... funda?

| Em1neM a răspuns:

Trebuie sa scrie undeva close tolboar.big grin funda?