| xPuffy a întrebat:

Mai nou sunt admina unei pagina dupa facebook.Singura mea intrebare este cum intru pe pagina respectiva? Funda cel mai RAPID raspuns!

7 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Intri in cont, ai o rotita unde este poza mai la dreapta ( o roata zimtata ) apoi iti apar paginile unde esti administrator, dai click pe pagina respectiva si gata

| xPuffy explică (pentru MeConstantine):

Dar cum ma adaug ca administrator?

| MeConstantine a răspuns (pentru xPuffy):

Buna,
Tu nu te poti adauga ca administrator ci persoana care detine pagina poate sa te adauge din administraza pagina si acolo administrare roluri.

| andreimada a răspuns:

Eu te pot ajuta! Poi..Sti acolo unde dai sa te deloghezi de pe facebok ..Asa,deci dai pe sageata aia si acolo iti apare pagina.Dac nu iti apare acolo inseamna ca nu t`ea pus admina!happy Caut si eu admine! happy.P.s : Sper ca te-am ajutat!

| Addush a răspuns:

Trebuie sa intri pe profilul tau si sus in partea dreapta ai scris numele tau.Ai acolo chiar ultima casuta cu setari. Daca esti admina trebuie sa iti apara dupa ce dai clik pe casuta aceea numele paginii tale si sa te contectezi.

| Smileღ a răspuns:

Poi dai pe sageta de la deconectare si acolo iti arata pagina respectiva si dai pe pagina

| gabigabi989898 a răspuns:

Te duci la search si scrii numele paginii.