| balu a întrebat:

mi-am facut un server de Cs amxmod si am incercat o comanda si zice ca nu am acces la aceasta comanda.Intrebarea este cum imi dau admin pe sv meulaughing? Funda si vot

Răspuns Câştigător
| SergaTheBoy a răspuns:

Intri in cstrike/amxmodx/configs users.ini il deschizi cu notepad sau wordpad si la capat faci asa o linie :
"ip-ul tau" "aici lasi gol" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"
iti dau un exemplu:
"123. 456. 789. 910" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"
sau daca vrei pe nume :
"Numele" "parola" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"
ex:
"balu" "1234" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"
daca este pe parola cand intri in cs scrii in consola (apesi ~) setinfo _pw 1234 in loc de 1234 pui parola scrisa de tine in users.ini iar daca ai pus pe ip nu mai trebuie nimic.
PS: dai restart la server sau schimba mapa dupa ce modifici. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| aLeXx_2564 a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/amxmodx.html#admin_amx
S'ar putea sa te ajute, daca nu mai uitate pe site'ul ala:)

Funda?