| Fetitsa123 a întrebat:

Hey TPU.Mi se conecteaza foarte greu laptopul la routerul wireless. Adica tot trebuie sa dau de vreo 5 ori pe troouble shot setting ca sa mearga. Daca apas fn si cu f2 (f2 e butonul care arata ca sa conectezi internetul wilrelessul) nu se intampla nici o schimbare.Ce sa fac sa mi se conecteze laptopul prin internet wireless direct cand il pornesc? Am windows 7. Funda

1 răspuns:
| Svlog a răspuns:

Intra in Network and Sharing Center. Apoi fa-ti set up-ul la net si daca e prin wireless seteaza-l prin wireless big grin. Funda?