| AndradaAntonya a întrebat:

Mi se strica mereu placa de baza. Am stricat-o la 2 laptop'uri si cred ca se duce si la asta. De la ce se strica?

2 răspunsuri:
| Marian21Part a răspuns:

Pai sunt pane de curent si de aia nu lasa laptopul deschis si in priza deeacea se strica placa Funda?

| KodrutZ a răspuns:

Te joci mult cu laptopul sau obisnuiesti sa stai cu el in brate/in pat? In caz ca nu stiai, laptopurile sint facute sa crape. Ia si fa frumos un desktop din componente de calitate si o sa te tina cel putin 5 ani fara probleme. Zi cam la ce ai nevoie de calculator si care ar fi bugetul pe care il poti aloca pentru operatia asta.