| Siracuzia a întrebat:

Nu pot instala Yahoo Messenger, cand dau sa instalez imi zice "Yahoo Messenger is unable to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation."Imi poate spune cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de pe filehippo.com!

| Siracuzia explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce mi-am ales de acolo din dreapta versiunea dorita, ce fac?
http://www.filehippo.com/download_yahoomessenger/8745/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Siracuzia):

LOL, mai sus e o sageata verde si sub ea scrie Download this version!

| Siracuzia explică (pentru anonim_4396):

Credeam ca aia e doar pentru ultima versiune. Apoi mi-am dat seama.

| Siracuzia explică (pentru anonim_4396):

Acum e instalat, dar nu vrea sa se logheze.Am incercat de mai multe ori.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Siracuzia):

Da vreo anumita eroare? Sau doar asa?

| Siracuzia explică (pentru anonim_4396):

Nu da nicio eroare.Se tot incarca incontinuu, fara niciun raspuns.

| Siracuzia explică (pentru anonim_4396):

Gata,s-a logat.Multumesc pentru ajutor, m-ai scos din impas.happy

10 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

TOTI CARE AU ACEASTA PROBLEMA LUATI YAHOO MESSENGER DE AICI http://videotutorial.ro/......ial-video/ CEI DE LA VIDEOTUTORIAL.RO sunt SUPER

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Pai poti sa intrii in Windows Firewall [in bara de start dai search] si, dupa ce ai accesat, dai setarile la descarcari de pe internet la protectie minima. instalezi messengerul si dupa aceea ajustezi din nou setarile. hope i was usefullhappy

| Cruls a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o mersi big grin