| RappKid a întrebat:

salut! nu am fost activ in ultimele 3 lunibroken heart ok...
deci as vrea sa imi spuneti de unde sa iau jocuri pentru samsung gt s3500i( sau cum sa le instalez daca le am dar in arhiva)

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mobile9.com.

| ToNy112 a răspuns:

Zedge.net

neluL
| neluL a răspuns:

Jocuri pentru tel tau sunt aici http://www.umnet.com/mobile-games/0-2190-0-Java_240x320_games-0 Pentru download da clik pe poza si ->clik download->clik Download to phone (direct in telefon) sau Download to PC (descarci mai intai in pc)
sunt mai multe pagini acolo! Bafta!