| SwAn a întrebat:

happy Stie cineva ce program de editat folosesc cei de la "Doza de has"? (fundita)

Răspuns Câştigător
| mdzz96 a răspuns:

Mda, nu stiu sa iti spun sigur dar eu iti recomand Adobe Premier sau eventual Sony Vegas. Ambele programe sunt 85% la fel ata numai sa le inveti! Eu iti recomand Adobe acum faci cum vrei, important e sa inveti programu cu ajutorul tutorialelor!

2 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Mi se pare ca e un adoble...dar e mult mai bun Sony vegas, chiar daca nu e la fel de complex ca al lor...din cate am vazut la ei, poti sa faci si cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Vegas.