| Saddelyx a întrebat:

Hey TPU.Vreau sa imi raspundeti la aceasta intrebare serios si doar daca aveti cunostintele necesare. Vreau sa imi cumpar o camera video.Pe langa filmulete si pozele de familie,ma gandeam si la niste filmulete serioase, sa vad daca iese ceva bun.Care camera este mai buna? (si de ce vi se pare asa)
Sony HDR-GW55VE sau Sony HDR-CX57DE? Daca aveti si alte recomandari, va rog sa imi spuneti.(recomandarile daca se poate sa se incadreze in intervalul 2.000-3.000 lei). Multumesc anticipat. Normal ca funda va fi premiul, dar toti care raspund (serios) vor primi vot.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua asta de la Mediadot: http://www.mediadot.ro/......optic-10x/

Bafta!