| Michaela89 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte, dar sa public cumva pe blog, fără sa pierd informații. și sa fie în ordine. Este posibil? Sau mai bine fac doar în Word?

7 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Oau,si eu ma gandeam sa fac asta.Sa public niste poezii si niste povesti horror.Chiar imi ies.Si imi place sa fac asta.
E posibil da, cred ca o sa fac si eu asta candva.

| SasNetRomania a răspuns:

Recomand google docs...

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelul a răspuns:

Daca iti faci blogul cu www.ucoz.ro ai posibilitatea sa-ti creezi si o copie de rezerva a acestuia pe care o poti pastra in PC - de orice eventualitate;)