| elynasv a întrebat:

Hey,vreau sa-mi iau un mini-laptop roz HP sau Sony Vaio,unde gasesc,da-ti-mi niste site-uri va rog, funda! :*

10 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.evomag.ro/......81870.html
Poti sa iti iei si asa ceva! E un netbook dragut si colorat, ideal pentru calatorii.

| sammiess a răspuns:

PE http://www.laptop-colorat.ro/subcat/5/roz ai multe modele de laptop roz - de la diferite magazine - asa ca esti scutita de cautare.

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/laptopuri-reducere.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| elynasv explică (pentru ZOZOKid):

Nope,nu este, nu mai au nimic roz in stoc sad

| ZOZOKid a răspuns (pentru elynasv):

Pacat. Cele de la Apple sunt pe toate culorile posibile dar sunt foarte scumpe. Sa stii insa o chestie : orice laptop iti vei alege, te va costa mai mult pentru simplu fapt ca e roz sad. Eu ca sa ies avantajos, am luat un laptop HP foarte bun de culoare obisnuita, gri si ca sa-l fac mai frumoa, am lipit abtibilduri pe el happy. Poti sa incerci sa faci la fel si sa lipesti chestii roz.

| elynasv explică (pentru ZOZOKid):

Nu conteaza cat costa, ci pur si simplu e greu sa gasesc atat am gasit Sony vaio la flanco costa 20 de milioane, ala am sa-l iau are si specificatiile cele mai bune, am si eu un laptop mare gri de la Acer dar mai vreau unul mic si dragut roz pentru calatorii e mai usor happy

| ZOZOKid a răspuns (pentru elynasv):

Ok. La 20 de milioane e rezonabil. Eu gasisem mai demult tot soiul de laptop-uri roz, si mici si mari, dar toate costau peste 30 de milioane, unele ajungeau si la 50 de milioane.