| marik99 a întrebat:

Heya' TPU. Deci, uite care-i treaba, eu am un iphone 4 praf facut laughing. Ba ca l-am spart, ba ca e codat dar nu conteaza asta. Exista vreo aplicatie cu care pot sa fac update la soft chiar daca este codat pe Suedia? Mi se pare ca este JailBreak-uit, dar chiar daca nu este exista vreun program care sa imi faca update? Dau fundita + vot cel caruia ma ajuta cu chestia asta.
P.S: iOS 5.1.1

1 răspuns:
| AnToNiO12o a răspuns:

Adauga-ma pe skype antonio12o si ti-l fac prin team viewer big grin