| Ursuletz3Chocolatiu a întrebat:

Heyy sall! As vrea sa va intreb daca stiti vreun metin2 server privat dar sa fie in romana si fara hamachiy plzzz va rog mult! FUNDA big grin

6 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

LegioneraMT2, metin2 elite, true MT2.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Metin 2 United sau Metin2 Guabina

Răspuns utilizator avertizat
| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.org. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com

| PuF1zoR a răspuns:

Uite. Intra pe asta. Iti dau eu iteme si level sau pun pe cineva sa iti dea www.metin4drugs.ro. Add pe mess : first_king_jedi@yahoo.com (scuze. E www.metin4drugs.ro)

| Alex25Dudu a răspuns:

Metin2 X, Metin2 HotStyle