| Darcky a întrebat:

Heyy TPU...am si eu o problema cu pc`ul care suna cam asa : Inainte de a reinstala windowsul merge totul foarte bine, dintr-o data din 40GB spatiu liber in C, mai aveam doar 2 GB..Si crestea sau scadea incontinuu(de la 2 GB la 400 mb si invers).
Am decis sa instalez windowsul(am sters partitiile, am formatat si C si D), si dupa 3-4 zile problema a revenit..Nu am instalat nimic in C si totusi din 48, 7 GB spatiu mai am liber doar 2GB in crestere si scadere. Ajutor va rog!

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Ai deschis automatic update? poate isi face winu update, antivirus ai instalat pe el? daca nu e posibil sa fi luat acelasi virus pe care l-ai avut si inainte de pe mail sau de pe mess cumva!

| Darcky explică:

Automatic updates sunt off de cand am instalat windowsul, antivirus e foarte bun(cu licenta), si nu prea am intrat pe mail happy