| LadyRight a întrebat:

Heyyy!happyam o intrebarebatting eyelashesde ce imi schimba nickname`ul la hi5? fara sa-l scimb eu. cand las comentarii apar cu un nickname mai vechi pe care l`am avut si cu o poza vechex(cand intru p pagina totul e normal desi celorlati le apar cu nickname`ul vechi si o poza veche nu cele care le am de fapt x(

Răspuns Câştigător
| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Pai, asa ni se intampla tuturor chiar si mie...in aproximativ 20 de minute se va schimba si nickname-ul nou si poza...chiar daca tu le vezi normal la tine pe profil, ceilalti vad cele dinainte, dar dupa cum ziceam serverul de pe hi5 se updateaza putin mai greu. nu-ti fa griji! nu a venit sfarsitul lumii. funda?

1 răspuns:
| ZuzuVreaCiocolata a răspuns:

Si eu am patit asa straight face. E ceva cu hi5 oh go on. dar dopa cateva ore iti revine la normal happy