| MusicisMusic a întrebat:

HI! As vrea si eu sa imi creez un blog gratis insa sa nu apara nimic altceva pe el decat blog. Exemplu numeleblogului.blog.com.Cel mai bun raspuns primeste obisnuita fundita.Merci

Răspuns Câştigător
| Ancestralsoul a răspuns:

Gratis nu este.Va trebui sa iti cumperi un domeniu(www.theodora.com/eu/ro.)Cel. ro este pe viata si are preturi de la 200 roni, platibili o singura data, pe cand cele. com sau.eu au o taxa anuala ce variaza de la 5 la 15 dolari/euro anual. E cea mai ieftina varianta posibila pentru a obtine ceea ce doresti, altfel nu ai decat subdomeniu.Succes.

2 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

De ce nu iti faci o pagina pe net, e simplu si poti sa o modelezi cum vrei tu.

| stillhartu a răspuns:

Acest lucru nu e posibil. Blogurile de acel gen se platesc. Iti poti face blog doar pe domeniile deja cunoscute, care sunt gratuite.