| lololololol a întrebat:

Hmmm, incerc sa ii pun fratelui meu sa priveasca minimax online... am incercat cu siteul asta: http://www.cool-digitv.net/tv-channels/ro/minimax-tv.htm l am instalat programele de acolo, si vlc player, dar imi apare tot negru... stie cineva ce trebuie sa fac? multumesc.

6 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Intra pe Internet Explorer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt programe speciale de instalat pe calculator pe care le gasesti la download chip care vezi posturi pe calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.digitv.im
Daca ai probleme nu ezita sa apelezi la sectiunea contact. primesti ajutor imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri si iti scrie undeva ca daca ai probleme sa dai clic pe cuvantul aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ...Am intrat pe mai multe site-uri si acolo este exact la fel.

| dianadia12 a răspuns:

Pai nu merge site ul am intrat si eu