| m1dn1gh7 a întrebat:

Honor v10 sau Huawei p20 pro?
De ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt de rahat. si facute de Huawei.
Nu ti-ai pus nici o data intrebarea, de ce nu au pus logo pe el, sa scrie Huawei honor? ca doar fac telefoane faine.
Dar nu si-au asumat cand au facut honor, si nu si-au pus brandul pe "honor".
nici aici in Anglia nu se vand sub numele de Huawei.
Si aveam gratis sa imi aleg un telefon, si tot imi dadeau aia mail-uri ca sa iau honor.
Am stat si m-am gandit, wtf is a honor phone? cand colo cand dau search, era facut de Huawei.
nu mersi.
Daca nu si-au pus numele si brand-ul pe el sa isi asume daca sunt gunoaie de telefoane sau bune, m-a facut sa imi pun ceva semne de intrebare.
Din plastic, fantastic.
il scapi pe jos plangi 3 zile laughing