| marett16 a întrebat:

Http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1230&it emId=36158. e bun acest laptop? sau ce ma sfatuiti sa aleg cam la acelasi pret?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Eu zic ca la banii astia iti luai un PC desktop. Dar daca tii neaparat sa cumperi laptop, ia-ti macar un Intel i5; daca tot dai atatia bani.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Ceva bun, bărbătesc şi extraordinar este următorul: http://goo.gl/tH8oO.Aici vei beneficia de livrare gratuită şi ajunge în doar 24 de ore.Îţi recomand cu încredere.O zi aşa cum ţi-o doreşti tu!

| Xcel98 a răspuns:

E bun cumpara-l! Funda!