| Bishop a întrebat:

Http://www.antena3.ro/......68490.html Ce ziceti?;)) Sunt doar un concept si asa vor ramane, deocamdata. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Eu cred ca vor deveni realitate, la cat de repede apar inovatii in tehnologie. Oricum, sunt bune pentru excentrici sau pentru pretentiosi, eu prefer sa ma limitez la laptop-ul normal.

| Ana213 a răspuns:

Pana la urma vor ajunge sa puna la laptopuri si dispozitiv de hartie igienica, si microcip cu periuta de dinti, oameni idioti o sa ajungem toti sa fim la fel cu zic parazitii.

O sa dam viata reala pentru viata virtuala
O sa stam cu laptopu`-n WC`u in era digitala.
Conectati la net, pe mess, tot mai des
O sa privim pe geam afara fara pic de interes.
Din carcere de lux vom evada si vom lega
Prietenii bazate pe transfer de mega
Colega, vrei o viata sau un blog, alege

| hrdcore a răspuns:

Tare!