| Andrei_Stancu_1995 a întrebat:

Http://www.iphone-forum.ro/forum/general/jocuri-free-ful l!-fara-jailbreak!/ un mic tutorial pentru a descarca aplicatii gratuite fara JB! merge 100%! nu e un spam!

2 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Posibil sa mearga si la ipod touch 2g

| IPCro a răspuns:

Pe www.ipc.ro gasesti in fiecare saptamana aplicatii gratuite pentru iPhone si iPad. Noi urmarim in App Store ce aplicatii sunt disponibile gratuit sau la pret redus in fiecare saptamana si vi le aducem la cunostiinta pe www.ipc.ro
Daca ai un joc preferat pentru iPhone sau iPad noi te anuntam cand este gratuit in App Store.
O zi buna!
www.ipc.ro