| Skylerx a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=llaTjXHT2Co va rog intrati! Eu l-am facut, singura, am stat doua ore la el si tot nu a iesit cum trebuia... dar sper sa va placa!

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Hey! Bună!
Aperciez că ai pierdut 2 ore la el și chiar merită! Bravo! Dar îți sugerez să ștergi statusul ăla cu original video, scrie mix video în loc de original video. Și chiar se potrivește videoclipul!
Bravo!

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

E foarte frumos, ce program ai folosit?

Continua sa mai faci, meritawinking

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Mel faina da pune altceva nu desenele ale animax cas prea animax