| Ionut659 a întrebat:

Https://m.emag.ro/......DMWDCYMBM/

Merită?
Va duce Gta 5 online/real life și alte jocuri? Ce notă îi dați de la 1 la 10 pentru preț și performanță? Se merită să dai atât pentru el?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea. Adica la banii aia merita daca vrei sa il folosesti pentru jocuri mai micute sau ceva programe basic. Dar de gaming... nici nu stiu de ce este trecut cuvantul ala acolo. Nota de la 1 la 10 in comparatie cu ce? Cu altele la pretul ala? Cum am zis, la banii cam aia e.
Comparativ cu ceva de gaming care sa duca GTA (cum ai spus tu)... 2.

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Nu merita bani mai bine cumperi de pe olx