| Andruska55 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=zuJRRnHq0qk aveti vreo ideea cum as putea sa editez un video asa si cu ce? Adica il loc de pozele care sunt acolo si vin in aceea ordine si pe acel ritm..sa pun eu alta poze..Am nevoie urgent!

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Usor!
Dar nu stiu cum se face acel efect de no signal, ala in care se onduleaza cadrul.
Trebuie sa faci poze pentru fiecare cadru, cum e acolo, ca sunt multe poze puse.
Iei fotografiile si le pui acelasi filtru, acela de "rama" intunecata imprejur.
Daca vrei sa faci efectul de rosu, pui un filtru rosu.
Imaginile le poti monta foarte usor pe Movie Maker. Intrii in /:C -> Program Files -> Movie Maker si le pui acolo cu tot cu coloana audio daca vrei.

In legatura cu filtrele, poti folosi unele site-uri de specialitate sau unele soft-uri.
Eu am un program cu filtre, dar e de la tableta grafica si nu cred ca se gaseste pe internet. Dar gasesti altele mult mai bune!

O seara faina si bafta!

| vega358 a răspuns:

Nu cred ca poti