| SmilerXd a întrebat:

Ieri am scris niste versuri, nu stiu ce mi-a venit, asa prin camera. si dupa am gasit si cum s-o cant in ce stil, mai rap, hip hop asa. dar nu am piesa. de fundal sad stiti un program online sau de downloadat cu. care sa-ti faci propria melodie? P.S: n-am microphone, m-a inregistrat o prietena. va multumesc!

Funda!

Răspuns Câştigător
| IonutzWoW a răspuns:

Da,Fl studio 10 si Virtual Dj

1 răspuns:
| despina17 a răspuns:

Buna,miai putea da si mie versurile tale as vrea sa ma inscriu intr-un concurs si am nevoie de versuri prpri daca ai ersuri in engleza( in special duete )te-ai ruga sa mi le dai. merci