| KoNeTi a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windows-ul si de atunci mi se aud castile incet. Din windows e totul dat la maxim, si din realtek, si din casti, si tot se aud incet rau. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| hrfygghfyt4657jhgju a răspuns:

Esti sigur ca sunt conectate bine castile?

| zahy a răspuns:

Poate e de la jack si mie laptopu a stricat 10000 de casti la inceput se auzeau bine dupa incet. dar am rezolvat problema > tineam mana pe mufa in sus se auzea bine dadeam drumu se auzea incet. am scos incet si putin jack pana se auzea tare si il lasam asa. adica nu il scoti tot doar un cerc se simte la mana... vezi si tu.

my blog http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html