| membrucac a întrebat:

Imi apare in mijlocul ecranului brigtness de la monitor si nu pot sa o scot ce pot face?

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Fumezi in incaperea cu pc-ul? daca da inseamna ca fumul de tigara s-a adunat atata de mult incat da comenzi singur.Am si eu treaba cu un monitor mai vechi care face asa...doar ca la mine dispare si apare singur.tu nu cred ca ai ce sa ii faci pentru ca trebuie desfacut si curatat, dar la un service ceva se rezolva chiar daca nu e de la fumul de tigara.

| Z198 a răspuns:

Scoate cablul negru de la monitor și pune-l înapoi.

| membrucac explică (pentru Z198):

Am facut asta dar i-mi apare dupa vreo 2 minute