| Gaina_Iulian_1995 a întrebat:

Imi apare la pc o eroare system fan failure- ceva de genu...si trebuie sa apas F2 ca sa continu sa intru in windows si nici in bios nu pot sa intru. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Quazar a răspuns:

Desfa capacul de la unitate, si uita-te pe placa de baza ca vei casi o baterie rotunda. O scoti dar atunci cand o scoti sa fi foarte atent cum a fost bagata, ma refer la fetele de sus si de jos, cum o scoti asa o pui, o scoti apoi o las cateva sec si bagi bateria la loc si apoi ar trebui sa poti accesa biosul, chestia asa face ca biosul sa revina la normal.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi F2, dar dupa va trebui sa faci asta mereu cand iti deschizi pc-ul

| Quazar a răspuns:

A functionat?