| costeapaul0 a întrebat:

Imi bazaie microfonul nonstop. Am avut mai multe microfoane si toate bazaie, sigur e din calculator, placa de sunet. Ma puteti ajuta cu ceva indicatii sau setari? Astept un raspuns aici sau mai mult pe messenger ID: dl.pauly

Răspuns Câştigător
| Twitter a răspuns:

Salut,
Nu, nu este problema PCu` sau Placa de sunet... microfonul nu "bazaie" ci boxele din cauza lui... poate sa "bazaie" din urmatoarele motive:

* Este tinut prea aproape de un magnet (Boxele)
* Este prea tare dat sonorul la boxe (se mai intampla si din cauza asta... trebuie doar sa reduci sonorul boxelor)

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Sau pur si simplu cumperi microfoane proaste care bazaie "de bune ce sunt". :D
Pune mana pe un:
http://www.pcgarage.ro/multimedia/logitech/analog-desktop-microphone/
Si vezi daca mai bazaie.;;)