| costeapaul0 a întrebat:

Imi bazaie microfonul nonstop. Am avut mai multe microfoane si toate bazaie, sigur e din calculator, placa de sunet. Ma puteti ajuta cu ceva indicatii sau setari? Astept un raspuns aici sau mai mult pe messenger ID: dl.pauly multumesc!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur bazaie microfonul? Eu inclin sa cred ca bazaie boxele sau castile (nu stiu ce folosesti).
S-ar putea sa fie nevoie sa cureti un pic mufele de iesire. Deci, sa desfaci unitatea si, cu o pensula fina si moale, sa cureti praful adunat pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la impamantare